beIN SPORTS 2 Yayın Akışı - beIN SPORTS 2 Bugün Hangi Maçlar Var ? Icon beIN SPORTS 2 Yayın Akışı - beIN SPORTS 2 Bugün Hangi Maçlar Var ?

beIN SPORTS 2 Yayın Akışı - beIN SPORTS 2 Bugün Hangi Maçlar Var ? Logo

BeIN SPORT 2 Ne Zaman Kuruldu?
Gelişmiş spor kanallarından birisi de BeIN SPORT 2 kanalıdır. BeIN SPORT 2 kanalı ülkemizde 10 Eylül 2011 yılında yayın hayatına giriş yaptı. İlk yayına girdiğinde kanalın adı LİG TV 2 ismiyle yayın hayatına girmiştir. Daha sonrasında kanalın ismi BeIN SPORT 2 ismiyle değiştirilmiştir. Kanal basketbol ve futbol içerikli programlarda yayın verir. Kanal 2000’li yılların son zamanlarında Işık TV kanalını satın alarak futbol programlarının temelini kurmuştur. 2003 yılında kanal Mehmet Emin Karamehmet ile Şansal Büyükak kanalın ismini LİG TV olarak değiştirmiş oldu. 2009 yılında ise kanalın bünyesi çatısı altında SporMax kanalı kurulmuştur. Kanal 2010 yıllarından itibaren HD olarak yayın hayatına girmiştir.
BeIN SPORT 2 Sahibi Kim?
Kanal sürekli olarak belli zaman aralıklarında el değiştirmiştir. Kanalın 2000 ile 2013 yılları arasında sahipliğini Çukurova Holding yayın haklarını almıştır. Daha sonrasında ise kanal el değiştirerek kanalın sahibi TMSF satın aldı. Günümüzde ise kanal 2015 yıllarından itibaren BeIN Media Group tarafından yönetilmektedir. Bütün yayın haklarını BeIN Media Group elinde bulundurur.
BeIN SPORT 2 İletişim Bilgileri?
Spor kanalları içerisinde en çok izlenen kanallardan olan BeIN SPORT 2 kanalının gelişmiş bir iletişim alt yapısı bulunmaktadır. BeIN SPORT 2 kanalının iletişim bilgileri +90 212 473 73 73 numaralarından oluşmaktadır. Kanalla ayrıca platformun kendi resmi e-posta adresi üzerinden de kolayca iletişim kurabilirsiniz. Kanal izleyicilerine 7/24 iletişim hizmeti verir.